Rozliczaj firmę z portalem Znany Księgowy. Zacznij już dzisiaj

Nasza firma Znany Księgowy świadczy usługi księgowe na terenie całego kraju. Biuro księgowe Znany Księgowy to ponad 18 letnie doświadczenie w obszarze usług księgowych zdobyte podczas pracy w innych biurach rozliczeniowych. Cenimy bardzo bezpośrednie kontakty w naszej siedzibie lub siedzibie przedsiębiorcy ale również wykorzystujemy współczesne programy umożliwiające zdalną pracę czy też elektroniczny transfer danych. Oferujemy elastyczne godziny naszej pracy. Otrzymując obowiązki naszych przedsiębiorców wobec organów państwowych staramy się opracować takie warunki, w których nasi przedsiębiorcy mogą skupić swoją uwagę zwłaszcza na prowadzeniu firmy oraz przyczyniać się do jej systematycznego rozwoju oraz maksymalizowania związanych z tym korzyści ekonomicznych.

Pomagamy przedsiębiorcom z życiem prowadzić swoje biznesy, odciążając ich od papierów w których się specjalizujemy i wykonujemy o z całym zaangażowaniem. Oferujemy możliwość spotkań z przedsiębiorcom w siedzibie jego firmy – dojazd do klienta, atrakcyjne warunki cenowe, pomoc w otrzymaniu kredytu bankowego – przygotowanie dokumentacji bankowej, doradztwo ds. funduszy unijnych. Sumienne biuro rachunkowe zaprasza do współpracy. Poznaj ceny i cennik wszystkich naszych usług księgowych.

znany księgowy

Oferta księgowości dostosowana do wymagań firm na polskim rynku

Oferujemy również usługę zakładania spółek. Odciążymy przedsiębiorcę z wielu obowiązków jak opracowanie akt osobowych, opracowanie porozumienia, sporządzanie umów zleceń, opracowanie świadectwa pracy, sporządzanie umów o dzieło, sporządzanie wypowiedzenia, ewidencja nieobecności pracowników, opracowanie umowy o pracę, prowadzenie ewidencji urlopów i ustalanie uprawnień do urlopu, aktualizacja rejestru badań lekarskich, zgłoszeń i wyrejestrowań w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczenia zdrowotnego, przygotowanie i wysłanie comiesięcznych deklaracji do zus, wyliczenie i opracowanie list płac pracowników etatowych, wyliczenie oraz opracowanie list płac z tytułu umów zleceń oraz umów o dzieło. Twój sukces jest naszym sukcesem. Mamy wiarę w to, że możemy tobie pomóc. Zaufaj naszej firmie. Skontaktuj się z nami. W przypadku kontaktu na skypie, telefonicznie, przez email nasz specjalista odpowie na wszystkie wasze pytania, rozwieje wątpliwości a także doradzi najlepsze możliwe wyjście z danej sytuacji. Nasza firma została założona przez profesjonalistów z dziedziny księgowości na bazie wieloletnich doświadczeń nabytych w prowadzeniu księgowości różnych podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do współpracy z nami.

Autor: admin

Dodawanie ogłoszeń nieruchomości na Gdom.pl - dodaj ofertę działki, gruntu, domu, mieszkania, ziemi, biura i lokalu użytkowego, noclegu, buking, magazynu czy hali. Nasza nowoczesna witryna z ogłoszeniami nieruchomości, to najnowsze oferty mieszkania i domy na sprzedaż i pod wynajem z całej Polski. Oferujemy możliwość bezpłatnej publikacji Waszych ofert nieruchomości bez żadnych opłat i ograniczeń. Zapraszamy na przegląd wybranych ofert działek, ziemi, gruntów i innych nieruchomości (mieszkania, domy, garaże, noclegi) na naszym portalu w transakcjach sprzedam lub wynajmę. Dostępne specjalnie dla Państwa oferty na zamienię lub kupię są do dyspozycji, więc jeśli ktoś szuka lub chce zamienić swoje mieszkanie lub dom, to również może dodać swoje ogłoszenie na najpopularniejszej stronie www.gdom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *